Škoda Rapid

Škoda Rapid je první model s novým designem ŠKODA. Je to moderní rodinný liftback s dostatkem prostoru. Přirozeně vyplňuje modelovou mezeru mezi Octavií a Fabií.

Škoda Rapid Spaceback

Na internetu se čím dál častěji objevují fotografie a hlavně obrázky různých karosářských modifikacích nové Škody Rapid. My jsme pro Vás například navrhli podobu lehce užitkové karoserie Rapid Pick-Up. Určitě Vás zajímá jak to tedy bude. Zda ŠKODA uvede na trh Rapid v karoserii Spaceback. My jsme pro Vás sháněli informace přímo v Mladoboleslavské automobilce ŠKODA. Jak to tedy je s modelem ŠKODA Rapid Spaceback?

 

Mnoho lidí, uvažujících o ŠKODĚ Rapid doufají v to, že přijde i s karoserií spaceback.  Přeci jen, karosářská verze spacetback je praktičtější než liftback a v Evropě by byla velice oblíbená, právě pro její přednosti a to obrovský zavazadlový prostor. Jestliže nyní má Rapid objem zavazadlového prostoru 550 litrů, což je nejvíce ve své třídě a tímto faktem drtí konkurenci, jak velký bude v karosářské verzi spaceback?  Čistě teoreticky by mohl mít Rapid Spaceback objem 570 litrů až 590 litrů. To už je dost prostoru pro všechny zavazadla, že?

Nyní přeskočíme od polemizování a pustíme se do čistých faktů. Automobilka ŠKODA se nechala slyšet, že tato karosářská verze, brzy přijde. První obrázky už na internetu k vidění jsou. Příchod nové karoserie Rapidu je naplánován na rok 2013, konkrétně po celozávodní dovolené, čili 31 týden. Těšíte se? Tak nám to napište na Facebook.
Další karosérií by mohl být hatchback, který by vypadal asi takhle

A co říkáte na tuto studii?

 

 

 

 

 

 

 

 

Čtěte také: Škoda Rapid RS nebo Recenzi Škody Rapid.
Nebo se podívejte do fotogalerie kde naleznete více jak 200 fotografií.

 

Klikni ZDE a sdílej tento článek na Facebooku

Diskuze

Pokud se Vám nezobrazuje diskuze, máte pravděpodobně aktivní blokování reklam AdBlock nebo podobný systém.